Google+ Cathay: The Five Kingdoms w dystrybucji! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Cathay: The Five Kingdoms w dystrybucji!

Wydawnictwo Mongoose Publishing poinformowało o wprowadzeniu do dystrybucji dwóch dodatków do trzeciej edycji Earthdawna, dzięki którym będziecie mogli rozegrać sesje w położonej na dalekim wschodzie krainie Kitaju.

Cathay: The Five Kingdoms Player’s Guide zawiera informacje o nowych rasach Dawców Imion, Dyscyplinach, talentach, zaklęciach, rozwinięciach i przedmiotach różnego rodzaju.

Cathay: The Five Kingdoms Gamemaster’s Guide opisuje świat Pięciu Królestw, wraz ze wskazówkami dotyczącymi tworzenia przygód i kampanii, bestiariuszem zawierającym oprócz zwykłych zwierząt i bestii statystyki potężnych Horrorów, smoków czy duchów, a także rozpiską potężnych skarbów magicznych.

Koszt każdego z liczących 160 stron dodatków to $34.99.

Zainteresowani mogą ze strony wydawnictwa RedBrick ściągnąć zwiastun Cathay: The Five Kingdoms.


Dowiedz się więcej:


Earthdawn

Gra fabularna w konwencji heroic fantasy, osadzona w świecie pełnym niezwykłych przygód, wszechobecnej magii i przerażających niebezpieczeństw. Oryginalnie wydana w 1993 roku przez wydawnictwo FASA, w 1998 roku doczekała się polskiego tłumaczenia za sprawą wydawnictwa MAG. Gracze wcielają się w adeptów, ponadprzeciętne jednostki, które dzięki możliwości korzystania z magicznej energii, zdolne są do dokonywania wielkich czynów. Mechanika, silnie powiązana ze światem gry, wykorzystuje System Stopni, w którym danemu stopniowi testowanej cechy/zdolności/umiejętności przyporządkowany jest odpowiedni zestaw kości (w skład których wchodzą kości od k4 do k20).

Mongoose Publishing

Redbrick

to wydawnictwo powstałe w 2003 roku, zarządzane przez Jamesa Suttona. Z początku wydawnictwo skupiało się na rozwijaniu linii wydawniczej Earthdawn (edycja Classic i Third Edition), z czasem poszerzyło licencje o takie gry jak Fading Suns, Blue Planet czy Demonworld.