Google+ Savage News | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Savage News

Darwin’s World Survivor’s Handbook

Darwin’s World opublikowało swój pierwszy podręcznik do Savage Worlds, The Survivor’s Handbook. Opisuje on zniszczoną planetę, gdzie ludzkość sama doprowadziła się do zagłady. Ważnym wyróżnikiem podręcznika jest podział ludzkości ze względu na rodzaje mutacji, jakie dotknęła poszczególne osoby.

Zeeks: Psionics in 2088

Zeeks: Psionics in 2088 to dodatek do systemu Interface Zero wydawnictwa Gun Metal Games. Dotyczy on całkowicie psioniki – znajdziecie tam nowe przewagi i zawady oraz nowy system psioniki bez używania punktów magii. Pamiętajcie, że Interface Zero wyjdzie po polsku jeszcze w tym roku.

Machination: A Game of Evil

Pinnacle prosi o wsparcie swoich pracowników, którzy pracują nad grą na iphone/ipad. Jeżeli chcecie im pomóc (bo to mili ludzie z firmy która dała Wam Savage Worlds), dowiedzcie się więcej na stronie Machination: A Game of Evil na platformie kickstarter.

Necessary Evil na wyczerpaniu

I na koniec – zapasy Necessary Evil: Explorer’s Edition są już na wyczerpaniu. Lepiej zatem pospieszyć się z zakupem tej gry, bo będziecie musieli poczekać na dodruk.


Dowiedz się więcej:


Darwin's World

Gun Metal Games

Amerykańskie wydawnictwo znane z publikacji na mechanice True20 i Savage Worlds, w tym takich gier jak "Blood Throne " i "Interface Zero".

Pinnacle Entertainment Group

Powstałe w 1994 amerykańskie wydawnictwo znane między innymi z gier fabularnych opartych o mechanikę Savage Worlds.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.