Google+ Premiera Nemezis na CoolKonie | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Premiera Nemezis na CoolKonie

Wydawnictwo GRAmel oraz organizatorzy konwentu CoolKon (4-6 marca) we Wrocławiu poinformowali o planowanej na konwencie premierze Nemezis, pierwszego polskiego settingu do Savage Worlds.

Podczas prezentacji będziecie mieli możliwość zapoznać się z podręcznikiem i posłuchać szefa wydawnictwa Gramel, Piotra ‘Ramela’ Korysia, który przedstawi świat Nemezis i odpowie na wszystkie wasze pytania.

Szczegóły dotyczące konwentu na stronie CoolKonu.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.