Google+ Posthuman Studios – raport 2010 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Posthuman Studios – raport 2010

Wydawnictwo Posthuman Studios, wydawca gry fabularnej Eclipse Phase, opublikowało na swojej stronie sprawozdanie dotyczące roku 2010.

Ze sprawozdania dowiecie się na przykład, że w ciągu 14 miesięcy wydawnictwo sprzedało 5376 podręczników podstawowych Eclipse Phase, a także wielu innych ciekawych faktów.


Dowiedz się więcej:


Eclipse Phase

Gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru. Gracze wcielają się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady. Gra korzysta z mechaniki opartej na rzutach procentowych.

Posthuman Studios

Amerykańskie wydawnictwo gier fabularnych znane z gry "Eclipse Phase" oraz angielskojęzycznego wydania niemieckiej gry "Degenesis".