Google+ Gatecrashing do Eclipse Phase w dystrybucji | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Gatecrashing do Eclipse Phase w dystrybucji

Wydawnictwo Posthuman Studios poinformowało na swojej stronie o wprowadzeniu do dystrybucji Gatecrashing, nowego dodatku do gry fabularnej Eclipse Phase. Dodatek znajdziecie niedługo w lokalnych sklepach z grami lub zamówicie w sklepach internetowych. Dodatek kosztować będzie $44.99 (choć na Amazon dostaniecie go taniej).


Dowiedz się więcej:


Eclipse Phase

Gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru. Gracze wcielają się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady. Gra korzysta z mechaniki opartej na rzutach procentowych.

Posthuman Studios

Amerykańskie wydawnictwo gier fabularnych znane z gry "Eclipse Phase" oraz angielskojęzycznego wydania niemieckiej gry "Degenesis".