Google+ Nemezis w przedsprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nemezis w przedsprzedaży

Wydawnictwo GRAmel poinformowało o rozpoczęciu przedsprzedaży Nemezis, nowego settingu do Savage Worlds. Podręcznik zakupić możecie w trzech wersjach: limitowanej (75-85 zł), zwykłej (55 zł) oraz elektronicznej (15 zł). O ile podręcznik papierowy dostępny będzie dopiero w lutym, wersję elektroniczną (PDF) możecie nabyć już dziś.

Ponadto na swojej stronie wydawnictwo GRAmel opublikowało fragmenty podręcznika Nemezis, wstępną wersję karty postaci, a także próbkę ścieżki muzycznej, która dołączona będzie do edycji limitowanej podręcznika.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.