Google+ II Etap Światotworzenia | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

II Etap Światotworzenia

Wydawnictwo GRAmel opublikowało na swojej stronie prace z II etapu konkursu Światotworzenia. Dwa z prezentowanych settingów wejdą do finału dzięki Waszym głosom, trzeci wybierze jury. Ogłoszenie wyników 16 marca.

Na stronie wydawnictwa, oprócz wspomnianych prac, znajdziecie także spis treści Nemezis, settingu, który lada dzień trafi do dystrybucji.

Ponadto w sklepie wydawnictwa od dziś możecie kupić też specjalne koszulki Nemezis, w cenie 35 zł.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Światotworzenie

Podręcznik autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, w którym prezentowane są porady odnośnie tworzenia własnych settingów do gier fabularnych.