Google+ GRAmelowe plaskacze i p. Korys | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

GRAmelowe plaskacze i p. Korys

Wydawnictwo GRAmel udostępniło na swojej stronie trzy pliki PDF, zawierające plaskacze do wydrukowania (Noc Żywych Trupów, Miasto Bezprawia, Wojna z Terrorem).

Ponadto ze strony wydawnictwa ściągniecie fragment z nadchodzącego settingu Nemezis. Fragment pochodzi z rozdziału o Bohaterach. Dzięki niemu dowiecie się kim jest tajemnicza pani Korys.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.