Google+ Zeszły miesiąc Chaosium | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Zeszły miesiąc Chaosium

Przez ostatnich kilka tygodni na stronie wydawnictwa Chaosium ukazało się  kilka interesujących wiadomości.

Przede wszystkim wszystkich fanów Cthulhu ucieszyć może fakt, że  cena wielu materiałów została obniżona o 25%, wyprzedaż ma sie szybko skończyć, wiec radzę się spieszyć.

Kolejnym istotnym faktem jest zdobycie Golden Geek Award przez Cthulhu Invictus ( horrorystyczny RPG osadzony w realiach starożytnego Rzymu), nagroda nadana zaś została przez stronę internetową RPGgeek.

Na koniec nie można zapomnieć o wydaniu kolejnego Basic Role Play’a o tytule The Chronicles of Future Earth. Za cenę 18.95 $ dostaniemy ilustrowany podręcznik wprowadzający nas w zarys tego jak w przyszłości będzie wyglądać Ziemia i dowiemy się jaki los ją czeka.


Dowiedz się więcej:


Chaosium

Powstałe w 1975 roku amerykańskie wydawnictwo obecnie skupione na publikacji gier fabularnych. Do najbardziej znanych produktów należą gry "Call of Cthulhu", "Pendragon", "Nephilim" i mechanika Basic Roleplaying.

Cthulhu

Postać stworzona przez H. P. Lovecrafta jako istniejąca od milleniów potężna istota obecnie znajdująca się w uśpieniu, ale mogąca wpływać na ludzi. Jej przebudzeniu towarzyszyć będzie zagłada cywilizacji.

The Chronicles of Future Earth