Google+ Zeszły miesiąc Chaosium | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Zeszły miesiąc Chaosium

CHA2023_web

Przez ostatnich kilka tygodni na stronie wydawnictwa Chaosium ukazało się  kilka interesujących wiadomości.

Przede wszystkim wszystkich fanów Cthulhu ucieszyć może fakt, że  cena wielu materiałów została obniżona o 25%, wyprzedaż ma sie szybko skończyć, wiec radzę się spieszyć.

Kolejnym istotnym faktem jest zdobycie Golden Geek Award przez Cthulhu Invictus ( horrorystyczny RPG osadzony w realiach starożytnego Rzymu), nagroda nadana zaś została przez stronę internetową RPGgeek.

Na koniec nie można zapomnieć o wydaniu kolejnego Basic Role Play’a o tytule The Chronicles of Future Earth. Za cenę 18.95 $ dostaniemy ilustrowany podręcznik wprowadzający nas w zarys tego jak w przyszłości będzie wyglądać Ziemia i dowiemy się jaki los ją czeka.


Dowiedz się więcej:


Chaosium

Powstałe w 1975 roku amerykańskie wydawnictwo obecnie skupione na publikacji gier fabularnych. Do najbardziej znanych produktów należą gry "Call of Cthulhu", "Pendragon", "Nephilim" i mechanika Basic Roleplaying.

Cthulhu

Postać stworzona przez H. P. Lovecrafta jako istniejąca od milleniów potężna istota obecnie znajdująca się w uśpieniu, ale mogąca wpływać na ludzi. Jej przebudzeniu towarzyszyć będzie zagłada cywilizacji.

The Chronicles of Future Earth