Google+ Materiały do InSpectres | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Materiały do InSpectres

Na stronie Portalu pojawiła się galeria prezentująca grafiki pochodzące z podręcznika do gry InSpectres. Ilustracje – specjalnie dla polskiej edycji – wykonali Radosław Gruszewicz oraz Adam Wójcicki.

Ponadto, na stronie InSpectres zlinkowano film z YouTube pokazujący działalność gliwickiego oddziału InSpectres. W dziale plików pojawiły się karty postaci oraz oddziału InSpectres w formacie PDF.


Dowiedz się więcej:


InSpectres

Portal Games

Polskie wydawnictwo, które powstało w 1999 roku w Gliwicach i zaczynało od wydawania dwumiesięcznika poświęconego grom fabularnym. Dziś znane jest zarówno w Polsce, jak i na świecie z szeregu produktów, od gier fabularnych po planszowe czy karciane, a nawet bitewne. Największy rozgłos na świecie przyniosła wydawnictwu gra planszowa "Neuroshima HEX", wydana w Polsce, Francji oraz USA oraz gra fabularna "De Profundis". Oba tytuły stworzył Michał Oracz. W Polsce wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim z grami fabularnymi "Neuroshima" i "Monastyr" oraz ze związanymi z nimi grami planszowymi i karcianymi. Ważnymi pozycjami w portfolio wydawnictwa są także serie poradników dla Mistrzów Gry oraz tłumaczenia popularnych gier indie, takich jak "Honor i Krew" czy "InSpectres". W 2013 roku wydawnictwo zmieniło nazwę z Portal na Portal Games.