Google+ Epimas – Świąteczna paczka RPG | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Epimas – Świąteczna paczka RPG

Ruszyła świąteczna akcja pod nazwą Epimas, w której dzięki dobroci serca autorów gier niezależnych można zakupić specjalną paczkę świąteczną zawierająca łącznie 12 różnych gier. Paczkę wysyłana jest jako prezent – osoba otrzymująca dostanie link 24 grudnia, zaś osoba kupująca od razu.


Dowiedz się więcej:


Apocalypse World

Gra fabularna osadzona w postapokaliptycznym świecie, gdzie gracze wcielają się w wyjątkowych i unikatowych bohaterów. To co wyróżnia grę to m.in. zapisanie poradnika dla Mistrza Gry (tutaj Master of Ceremony) w formie procedur. Gra autorstwa Vincenta Bakera ukazała się po raz pierwszy w 2010 roku. Pierwszym polskim wydawcą gry było Argent Mark Games, w 2015 roku licencję na polskie wydanie przejęło wydawnictwo Gindie.

Bliss Stage

Postapokaliptyczna opera mydlana. Gra polega na konstruowaniu scen związanych z więzami między postaciami i przerażającym światem koszmarów, zesłanych przez Obcych, którzy chcą podbić nasz świat. W świecie snu buduje się olbrzymie roboty, stworzone z miłości i więzów międzyludzkich – i jak łatwo się domyślić, obrażenia zadane mechom odbijają się na tych związkach. "Bliss Stage" odtwarza klimat takich anime jak "Neon Genesis Evangelion" czy "Gunbuster".

Dogs in the Vineyard

Dogs in the Vineyard to gra fabularna indie, w której Gracze wcielają się w Psy, wiernych Bogu stróży, którzy podróżując z miasteczka do miasteczka starają się dobrym słowem i pistoletową kulą dbać o lokalne społeczności oraz ich przestrzeganie nakazów Króla Życia. W Polsce wydane pod tytułem "Psy w winnicy" przez wydawnictwo Gindie.

Epimas

My Life With Master