Google+ Cathay już w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Cathay już w sprzedaży

Wydawnictwo RedBrick poinformowało o wprowadzeniu do dystrybucji nowego dodatku do trzeciej edycji Earthdawna, pierwszego z dwóch podręczników opisujących Cathay.

Cathay: The Five Kingdoms Player’s Guide na razie tylko w wersji elektronicznej kupicie w sklepach DriveThruRPG oraz RPGNow w cenie $24,50.

Wkrótce powinna trafić do dystrybucji wersja drukowana dodatku. Możecie ją zamówić w przedsprzedaży na stronie Mongoose Publishing, w cenie $34.99.

Wydawnictwo RedBrick udostępniło także do ściągnięcia kolorowe mapy Cathay, które znajdą się na wewnętrznych stronach okładek podręczników Cathay: The Five Kingdoms.


Dowiedz się więcej:


Earthdawn

Gra fabularna w konwencji heroic fantasy, osadzona w świecie pełnym niezwykłych przygód, wszechobecnej magii i przerażających niebezpieczeństw. Oryginalnie wydana w 1993 roku przez wydawnictwo FASA, w 1998 roku doczekała się polskiego tłumaczenia za sprawą wydawnictwa MAG. Gracze wcielają się w adeptów, ponadprzeciętne jednostki, które dzięki możliwości korzystania z magicznej energii, zdolne są do dokonywania wielkich czynów. Mechanika, silnie powiązana ze światem gry, wykorzystuje System Stopni, w którym danemu stopniowi testowanej cechy/zdolności/umiejętności przyporządkowany jest odpowiedni zestaw kości (w skład których wchodzą kości od k4 do k20).

Redbrick

to wydawnictwo powstałe w 2003 roku, zarządzane przez Jamesa Suttona. Z początku wydawnictwo skupiało się na rozwijaniu linii wydawniczej Earthdawn (edycja Classic i Third Edition), z czasem poszerzyło licencje o takie gry jak Fading Suns, Blue Planet czy Demonworld.