Google+ TAO Games w dowolnej cenie! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

TAO Games w dowolnej cenie!

Ben Lehman ogłosił na stronie swojego wydawnictwa, TAO Games, rozpoczęcie eksperymentu, polegającego na kupnie jego dwóch gier w formacie PDF, „Bliss Stage” oraz „Polaris”, za wybraną przez kupującego cenę.

Można także napisać osobiście e-mail do Lehmana z prośbą o udostępnienie tych gier za darmo, w zamian za informacje dlaczego zainteresowałeś się grą i nie jesteś w stanie teraz zapłacić, skąd się dowiedziałeś o grze itp.

Promocja trwa do końca miesiąca.

„Polaris”

„Polaris” to gra o umierającym społeczeństwie na Biegunie Północnym. Ich doskonały świat zawala się pod naporem korupcji i walk wewnętrznych, podczas gdy armie demonów zbierają się na jego granicach.

W grze gra się ostatnimi rycerzami, obrońcami ziemi i honoru. To gra bez Mistrza Gry, z mechaniką opartą na „frazach kluczowych”.

„Bliss Stage”

„Bliss Stage” to postapokaliptyczna opera mydlana-anime. Gra polega na konstruowaniu scen związanych z więzami między postaciami – i przerażającym światem koszmarów, zesłanych przez Obcych, którzy chcą podbić nasz świat!

W świecie snu buduje się olbrzymie roboty, stworzone z miłości i więzów międzyludzkich – i jak łatwo się domyślić, obrażenia zadane mechom odbijają się na tych związkach. Jak wiele miłości zaryzykujesz, żeby bronić tych, których kochasz?

Źródło wieści: Blog lucka


Dowiedz się więcej:


Ben Lehman

Niezależny wydawca (This is Our Games) i autor takich gier jak "Polaris" czy "Bliss Stage".

Bliss Stage

Postapokaliptyczna opera mydlana. Gra polega na konstruowaniu scen związanych z więzami między postaciami i przerażającym światem koszmarów, zesłanych przez Obcych, którzy chcą podbić nasz świat. W świecie snu buduje się olbrzymie roboty, stworzone z miłości i więzów międzyludzkich – i jak łatwo się domyślić, obrażenia zadane mechom odbijają się na tych związkach. "Bliss Stage" odtwarza klimat takich anime jak "Neon Genesis Evangelion" czy "Gunbuster".

Polaris

Gra fabularna o umierającym społeczeństwie na Biegunie Północnym. Ich doskonały świat zawala się pod naporem korupcji i walk wewnętrznych, podczas gdy armie demonów zbierają się na jego granicach. W grze gra się ostatnimi rycerzami, obrońcami Ziemi i honoru. To gra bez mistrza gry, z mechaniką opartą na "frazach kluczowych".

TAO Games