Google+ Nieopublikowany fragment Światotworzenia | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nieopublikowany fragment Światotworzenia

Wydawnictwo GRAmel opublikowało na swojej stronie fragment Światotworzenia, który nie dostał się ostatecznie do książki. Autorem fragmentu jest Łukasz Maludy.

Ponadto na swojej stronie w serwisie społecznościowym Facebook, wydawnictwo ogłosiło, że weźmie udział w akcji Dzień Darmowej Dostawy. W związku z tym wszystkie zamówienia składane w wydawnictwie 1 grudnia nie będą obciążone kosztami dostawy.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Światotworzenie

Podręcznik autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, w którym prezentowane są porady odnośnie tworzenia własnych settingów do gier fabularnych.