Google+ InSpectres gotowe! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

InSpectres gotowe!

Z przyjemnością informujemy, że najnowsza gra fabularna Wydawnictwa Portal, InSpectres została wydrukowana i wysłana do dystrybucji. Od poniedziałku będzie dostępna w sklepach z grami.

Z okazji premiery gry, Wydawnictwo Portal zaprezentowało film prezentujący ideę i pomysł InSpectres – gracze dowiedzą się z niego w kogo można się wcielić na sesjach i o czym opowiadają przygody InSpectres.

Film można obejrzeć na stronie wydawnictwa Portal.

InSpectres to kolejna gra z linii gier Indie wydawnictwa Portal. Wcześniej w tej linii ukazały się takie tytuły jak Cold City, De Profundis czy Kiedy rozum śpi.

InSpectres ukazuje się w ramach akcji 3x RPG, w ramach której wydawnictwo Portal opublikuje tej jesieni 3 podręczniki dla fanów gier fabularnych. Są to: InSpectres (gra RPG), Graj trikiem (almanach MG) oraz Krew i rdza2 (dodatek do Neuroshimy).


Dowiedz się więcej:


InSpectres

Portal Games

Polskie wydawnictwo, które powstało w 1999 roku w Gliwicach i zaczynało od wydawania dwumiesięcznika poświęconego grom fabularnym. Dziś znane jest zarówno w Polsce, jak i na świecie z szeregu produktów, od gier fabularnych po planszowe czy karciane, a nawet bitewne. Największy rozgłos na świecie przyniosła wydawnictwu gra planszowa "Neuroshima HEX", wydana w Polsce, Francji oraz USA oraz gra fabularna "De Profundis". Oba tytuły stworzył Michał Oracz. W Polsce wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim z grami fabularnymi "Neuroshima" i "Monastyr" oraz ze związanymi z nimi grami planszowymi i karcianymi. Ważnymi pozycjami w portfolio wydawnictwa są także serie poradników dla Mistrzów Gry oraz tłumaczenia popularnych gier indie, takich jak "Honor i Krew" czy "InSpectres". W 2013 roku wydawnictwo zmieniło nazwę z Portal na Portal Games.