Google+ 3xRPG – InSpectres w druku! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

3xRPG – InSpectres w druku!

Na swojej stronie internetowej Wydawnictwo Portal poinformowało, że podręcznik do gry fabularnej InSpectres trafił do druku i w ciągu kilkunastu dni powinien trafić do dystrybucji i sklepów z grami.

InSpectres to gra fabularna opowiadająca historie bohaterów zajmujących się eliminacją nadnaturalnych zagrożeń. W okolicy pojawił się duch? Szkołę nękają zombi? W lesie grasuje wilkołak? Wtedy do akcji wkraczasz ty i twoi współpracownicy. Gracze prowadzą firmę, która przyjmuje zlecenia na rozwiązanie nietypowych problemów i wykorzystując wiedzę i odpowiedni sprzęt zajmuje się sprawą.

InSpectres to pierwszy z 3 podręczników RPG, które ukażą się jesienią tego roku w ramach akcji 3xRPG wydawnictwa Portal. Pozostałe to Graj Trikiem – kolejny tom bestsellerowego cyklu almanachów oraz Krew i Rdza2, kolejny dodatek do gry fabularnej Neuroshima.


Dowiedz się więcej:


InSpectres

Portal Games

Polskie wydawnictwo, które powstało w 1999 roku w Gliwicach i zaczynało od wydawania dwumiesięcznika poświęconego grom fabularnym. Dziś znane jest zarówno w Polsce, jak i na świecie z szeregu produktów, od gier fabularnych po planszowe czy karciane, a nawet bitewne. Największy rozgłos na świecie przyniosła wydawnictwu gra planszowa "Neuroshima HEX", wydana w Polsce, Francji oraz USA oraz gra fabularna "De Profundis". Oba tytuły stworzył Michał Oracz. W Polsce wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim z grami fabularnymi "Neuroshima" i "Monastyr" oraz ze związanymi z nimi grami planszowymi i karcianymi. Ważnymi pozycjami w portfolio wydawnictwa są także serie poradników dla Mistrzów Gry oraz tłumaczenia popularnych gier indie, takich jak "Honor i Krew" czy "InSpectres". W 2013 roku wydawnictwo zmieniło nazwę z Portal na Portal Games.