Google+ Skarb Czerwonego Kruka | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Skarb Czerwonego Kruka

Wydawnictwo GRAmel na swojej stronie udostępniło krótki scenariusz do Evernight: Noc Bohaterów, zatytułowany Skarb Czerwonego Kruka. Przygoda przeniesie postaci graczy do małej wioski nad morzem, gdzie będą musieli stawić czoło nie tylko bandytom czy nieumarłym piratom, ale także pokonać własne żądze.

Jak co tydzień, Wydawnictwo GRAmel poinformowało także o wydarzeniach i publikacjach, w kraju i na świecie, związanych z Savage Worlds. Na stronie wydawnictwa dowiecie się między innymi o:

  • recenzji Evernight: Noc Bohaterów
  • kolejnych materiałach udostępnionych na stronie Dzikie Światy
  • tekstach, pomysłach, scenariuszach…

Dowiedz się więcej:


Evernight

Evernight to setting Savage Worlds w konwencji fantasy. Podręcznik zawiera gotową do poprowadzenia kampanię, opowiadającą losy inwazji tajemniczych, krwiożerczych Władców od jej pierwszych chwil aż po krwawy finał. Bohaterowie zaczynają grę jako Nowicjusze w doskonale znanym świecie elfów, krasnoludów, orków i ludzi. Nim staną się prawdziwymi Herosami, wszędzie zapanuje ciemność i groza.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.