Google+ Deadlands Reloaded PL w 2011! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Deadlands Reloaded PL w 2011!

Wydawnictwo GRAmel zaskoczyło fanów gier fabularnych informacją o kolejnym produkcie, który nakładem wydawnictwa ukaże się w 2011 roku.

Wydawnictwo GRAmel dogadało się z wydawnictwem MAG w sprawach prawnych i już nic nie stoi na przeszkodzie, by wydać polską wersję Deadlands Reloaded, settingu Savage Worlds, łączącego elementy westernu i horroru!

Prace nad tłumaczeniem zostały rozpoczęte.

Jak co tydzień, Wydawnictwo GRAmel poinformowało także o wydarzeniach i publikacjach, w kraju i na świecie, związanych z Savage Worlds. Na stronie wydawnictwa dowiecie się między innymi o:

  • recenzjach Evernight: Noc Bohaterów i Savage Worlds Edycja Polska
  • kolejnych materiałach udostępnionych na stronie Dzikie Światy
  • tekstach, pomysłach, scenariuszach…
  • edytowalnych kartach postaci do Evernight: Noc Bohaterów, dostępnych na stronie wydawnictwa
  • okładce do Światotworzenia – almanachu autorstwa Andrzeja Stója

Dowiedz się więcej:


Deadlands

Setting na mechanice Savage Worlds, łączący elementy konwencji westernu oraz horroru.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.