Google+ Wyprzedaż pdfów wydawnictwa Lumpley Games | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wyprzedaż pdfów wydawnictwa Lumpley Games

Vincent Baker, znany twórca gier niezależnych, poinformował o małym eksperymencie w postaci pakietu 6 jego gier (Apocalypse World, Dogs in the Vineyard, kill puppies for satan, In a Wicked Age, Mechaton, and Poison’d) dostępnym za jedynie 25$.

Apocalypse World – Gra w realiach postapokaliptycznych, gdzie gracze wcielają się w archetypicznych bohaterów którzy przez większość czasu zajmują się po prostu ratowaniem swojej skóry.

Dogs in the Vineyard – Dziki zachód. Państwo Mormonów. Gracze jako Psy Pana wędrują od wioski do wioski, gdzie stają przed obliczem grzechów ich mieszkańców. To nie jest gra o zabijaniu. To gra która pyta się, czy będziesz zdolny zabić aby postawić na swoim.

In a Wicked Age – Seks. Sztylet. Intryga. Zdrada. Walka. Śmierć. Gracz przeciwko Graczowi. Wszystko w otoczce Sword&Sorcery i ogólnego pulp fantazy.

Poison’d – Gra o piratach. Prawdziwych piratach. Kapitan został zgładzony przez kucharza z rozkazu króla. Co zrobią Gracze?

MechaTon – Wykorzystaj klocki lego do zbudowania swojego mecha. W skrócie, bitewniak.

Kill puppies for Satan – Gracze wcielają się w ludzi, którzy robią złe rzeczy (m.in. zabijają szczeniaczki) za które Szatan nagradza ich supermocami. W tym miejscu autor opublikował wszystkie „hate maile”.

Źródło wieści: anyway.


Dowiedz się więcej:


Apocalypse World

Gra fabularna osadzona w postapokaliptycznym świecie, gdzie gracze wcielają się w wyjątkowych i unikatowych bohaterów. To co wyróżnia grę to m.in. zapisanie poradnika dla Mistrza Gry (tutaj Master of Ceremony) w formie procedur. Gra autorstwa Vincenta Bakera ukazała się po raz pierwszy w 2010 roku. Pierwszym polskim wydawcą gry było Argent Mark Games, w 2015 roku licencję na polskie wydanie przejęło wydawnictwo Gindie.

Dogs in the Vineyard

Dogs in the Vineyard to gra fabularna indie, w której Gracze wcielają się w Psy, wiernych Bogu stróży, którzy podróżując z miasteczka do miasteczka starają się dobrym słowem i pistoletową kulą dbać o lokalne społeczności oraz ich przestrzeganie nakazów Króla Życia. W Polsce wydane pod tytułem "Psy w winnicy" przez wydawnictwo Gindie.

In a Wicked Age

Lumpley Games

MechaTon

Poison'd

Vincent Baker

Wielokrotnie nagradzany amerykański twórca gier fabularnych, autor między innymi "Dogs in the Vineyard", "Poison’d" czy "Apocalypse World".