Google+ Okładka „W pustyni i w puszczy” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Okładka „W pustyni i w puszczy”

Na stronie Wolsunga pojawiła się okładka nadchodzącego dodatku, zatytułowanego W pustyni i w puszczy.

W dodatku znajdziecie opisy ponad tuzina krajów z odległych kontynentów, które możecie wykorzystać zarówno jako scenerie przygód, jak i miejsce pochodzenia bohaterów. Postaci graczy ucieszą się zapewne z nowych atutów, gadżety i organizacji, a mistrzowie gry dostaną do swojej dyspozycji nowych, egzotycznych antagonistów, zasady przeklętych artefaktów, pomysły na przygody i zarysy scenariuszy.

Autorem ilustracji jest Mateusz Stanisławski.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

W pustyni i w puszczy

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.