Google+ Nowe settingi od GRAmela! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowe settingi od GRAmela!

Wydawnictwo GRAmel poinformowało o pracach nad nowymi settingami!

  • Thrilling Tales – przewodnik, dzięki któremu przeżyjesz przygody rodem z pulpowych czasopism lat 30-tych i 40-tych, oczywiście na mechanice Savage Worlds. W podręczniku, oprócz opisów broni, pojazów i antagonistów, znajdziecie generator przygód oraz kompletną kampanię splotów, w piętnastu rozdziałach, „Szkarłatny Cesarz”.
  • Interface Zero – cyberpunkowy setting, który przeniesie graczy do brutalnego i szalonego roku 2988, gdzie wcielić się będą mogli w robota o sztucznej inteligencji, transgeniczną hybrydę albo po prostu w starego, dobrego człowieka z krwi i kości… z domieszką cybernetyki. Walki z korporacjami, postapokaliptyczne pustkowia, śledztwa, kryminał, mutanty, mechy, cyberprzestrzeń – to wszystko znajdziecie w Interface Zero.

Ponadto ze strony wydawnictwa możecie od dzisiaj ściągnąć Kryptę Terroru – trzystronową przygodę do Evernight: Nocy Bohaterów, a także bonusowe materiały (plany podziemi, dodatkowe plaskacze).

Jak co tydzień, Wydawnictwo GRAmel poinformowało także o wydarzeniach i publikacjach, w kraju i na świecie, związanych z Savage Worlds. Na stronie wydawnictwa dowiecie się między innymi o:

  • recenzjach i opiniach dotyczących Savage Worlds i Evernight: Nocy Bohaterów
  • alternatywnych zasadach bitew
  • nowościach w sklepie wydawnictwa
  • tekstach, pomysłach, scenariuszach…

Dowiedz się więcej:


Evernight

Evernight to setting Savage Worlds w konwencji fantasy. Podręcznik zawiera gotową do poprowadzenia kampanię, opowiadającą losy inwazji tajemniczych, krwiożerczych Władców od jej pierwszych chwil aż po krwawy finał. Bohaterowie zaczynają grę jako Nowicjusze w doskonale znanym świecie elfów, krasnoludów, orków i ludzi. Nim staną się prawdziwymi Herosami, wszędzie zapanuje ciemność i groza.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Interface Zero

Cyberpunkowy setting wydany na mechanice Savage Worlds i True20 przez wydawnictwo Gun Metal Games. W Polsce ukazała się wersja na Savage Worlds nakładem wydawnictwa Gramel.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

thrilling tales