Google+ KB RPG 2009-2010: Najlepsi z najlepszych | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

KB RPG 2009-2010: Najlepsi z najlepszych

Organizatorzy Karnawału Blogowego* zapraszają do wzięcia udziału w wielkiej ankiecie na najlepsze wpisy z pierwszego roku istnienia inicjatywy (1-12 edycja).

Zwycięskie teksty zostaną zebrane w e-book (być może też dostępny w druku na żądanie). O tym, które teksty dostaną się do zbioru zdecydujecie Wy!

Wybieracie dwa najlepsze teksty z każdej edycji. Głosować możecie w specjalnie przygotowanej ankiecie.

Jeżeli nie czytaliście żadnego wpisu, nie martwcie się. Organizatorzy zadbali o wszystko. Pod TYM adresem znajdziecie pełną listę wszystkich wpisów od pierwszej do dwunastej edycji Karnawału Blogowego!

*Karnawał Blogowy RPG to inicjatywa, która w Polsce pojawiła się w czerwcu 2009 roku. Zabawa jest prosta: osoba prowadząca zadaje temat dotyczący gier fabularnych, inni blogerzy natomiast na ten temat  się wypowiadają. Po miesiącu pałeczka zostaje przekazana innej osobie, i to ona wymyśla kolejny temat Karnawału.


Dowiedz się więcej:


Karnawał Blogowy RPG

to inicjatywa, która w Polsce pojawiła się w czerwcu 2009 roku. Zabawa jest prosta: osoba prowadząca zadaje temat dotyczący gier fabularnych, inni blogerzy natomiast na ten temat się wypowiadają. Po miesiącu pałeczka zostaje przekazana innej osobie, i to ona wymyśla kolejny temat Karnawału. Więcej informacji znaleźć można na stronie Karnawału Blogowego RPG: http://kbrpg.blogspot.com/