Google+ GRAmelowa Zawierucha oraz Tajemniczy Setting | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

GRAmelowa Zawierucha oraz Tajemniczy Setting

Wydawnictwo GRAmel zmieniło właściciela prawnego. Fani jednak od statusu prawnego wydawnictwa bardziej zainteresowani będą niespodziankami na stronie.

Z okazji rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, ze strony GRAmela ściągnąć możecie Zawieruchę, czyli swoistą jazdę próbną settingu Weird War II.

Ponadto Wydawnictwo GRAmel ogłosiło konkurs, w którym do wygrania jest podręcznik do tajemniczego settingu – nad którym wydawnictwo pracuje – oraz miejsce w tym podręczniku w roli NPCa. Wszystko co wystarczy zrobić, to na podstawie zamieszczonych w dzisiejszej aktualizacji fragmentów tekstów odgadnąć tytuł tajemniczego settingu.

Jak co tydzień, Wydawnictwo GRAmel poinformowało także o wydarzeniach i publikacjach, w kraju i na świecie, związanych z Savage Worlds. Na stronie wydawnictwa dowiecie się między innymi o:

  • kolejnych materiałach udostępnionych na stronie Dzikie Światy
  • recenzji The Savage World of Solomon Kane w serwisie Poltergeist
  • tekstach, pomysłach, scenariuszach…


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Weird Wars

Seria wydawnicza settingów gier fabularnych wplatających w okresy wojen elementy sił nadprzyrodzonych i horroru.