Google+ GRAmel: Plany, plaskacze, ankieta | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

GRAmel: Plany, plaskacze, ankieta

Wydawnictwo GRAmel poinformowało na swoim oficjalnym forum o orientacyjnych planach wydawniczych na najbliższy rok.

Ze strony wydawnictwa natomiast dowiecie się, gdzie znaleźć 8 różnych plaskaczy samochodów, nadających się do każdego, współczesnego świata.

Ponadto w porozumieniu bez porozumienia z wydawcą Savage Worlds, na blogu gry-fabularne.blogspot wystartowała ankieta na polskie tłumaczenie nazwy settingu Interface Zero.

Jak co tydzień, Wydawnictwo GRAmel poinformowało także o wydarzeniach i publikacjach, w kraju i na świecie, związanych z Savage Worlds. Na stronie wydawnictwa dowiecie się między innymi o:

  • recenzji Savage Worlds w portalu Wieża
  • kolejnych materiałach udostępnionych na stronie Dzikie Światy
  • wywiadzie z szefem wydawnictwa GRAmel
  • tekstach, pomysłach, scenariuszach…

Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Światotworzenie

Podręcznik autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, w którym prezentowane są porady odnośnie tworzenia własnych settingów do gier fabularnych.