Google+ Signs & Portents, numer 83 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Signs & Portents, numer 83

Ze strony Mongoose Publishing można już pobrać sierpniowy numer darmowego magazynu Signs & Portents, poświęconego grom tego wydawnictwa. Oprócz newsów znajdziecie w środku materiały do gier: Traveller, RuneQuest, Conan oraz Corporation.

Traveller to system science-fiction, w którym bohaterowie podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy.

Conan to klasyczna gra fabularna fantasy osadzona w świecie znanym z książek o Conanie Barbarzyńcy.

RuneQuest to klasyczna gra fabularna fantasy, która od czasu powstania w roku 1978 przeszła wiele wcieleń i edycji, teraz wydana ponownie przez wydawnictwo Mongoose Publishing.


Dowiedz się więcej:


Conan

corporation

Mongoose Publishing

Runequest

to klasyczna gra fabularna fantasy, która od czasu powstania w roku 1978 przeszła wiele wcieleń i edycji. Mechanika gry oparta jest na kości procentowej (K100) oraz systemie umiejętności. Gra charakteryzuje się dość szczegółowym podejściem do rozgrywania walki, której rezultat może mocno zależeć od podjętych decyzji taktycznych.

Traveller

to wydany po raz pierwszy w 1977 roku, klasyczny system science-fiction, w którym bohaterowie, podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy. Mechanika gry oparta jest na rzutach dwoma kośćmi K6.