Google+ Roztrzaskana Ziemia – setting do Savage Worlds | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Roztrzaskana Ziemia – setting do Savage Worlds

Paladyn, po kilku miesiącach pracy ukończył swój pierwszy setting do Savage Worlds, zatytułowany Roztrzaskana Ziemia. Mający  62 strony podręcznik ściągnąć możecie za darmo z serwisu Scribd.

Na początku XXI wieku doszło do gigantycznej katastrofy. w apokaliptycznym zderzeniu z rozpędzona asteroidą, Ziemia została niemal doszczętnie zniszczona. Kiedy fale ognia pochłaniały kontynenty, sprawiały że oceany zamieniały się w chmury rozgrzanej pary, a ludzie w ciągu sekund ginęli milionami, doszło do drugiej katastrofy, bardziej ezoterycznej, jeśli nie magicznej w swej naturze. Ludzka cywilizacja została starta na proch, w ciągu kilku chwil zatracono wiedzę, doświadczenia i osiągnięcia dwóch tysiącleci.


Ale życie jest uporczywe i potrafi przetrwać nawet w najtrudniejszych warunkach. Nielicznym ludziom powiodło się i przetrwali zagładę. Kiedy pożary się wypaliły, wyszli z powrotem ze swoich schronów, aby odbudować dawne życie, które choć trochę przypomina to dawne.


Wasi dziadowie przetrwali, ojcowie przeżyli, teraz nadszedł wasz czas.


Epoka Odkryć dopiero się zaczyna.


Co się kryje za horyzontem?


Dowiedz się więcej:


Roztrzaskana Ziemia

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.