Google+ Dwa nowe dodatki do Wolsunga | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Dwa nowe dodatki do Wolsunga

Kuźnia Gier poinformowała o dwóch dodatkach do Wolsunga planowanych na jesień.

W pustyni i w puszczy to dodatek dla podróżników, zawierający opisy kilkunastu egzotycznych krajów, nowe atuty i gadżety, pomysły na scenariusze dziejące się w koloniach, oraz nowych antagonistów. Premiera planowana jest na październik.

Natomiast już we wrześniu ukaże się wolsungowy Przydatnik, czyli dwa mini-dodatki, wydrukowane w poręcznym formacie kart do gry. Na 22 dwustronnie zadrukowanych kartach znajdą się:

  • Pomoce dla graczy i mistrzów gry: karty archetypów, podsumowanie zasad testów i konfrontacji, oraz listy akcji i manewrów specjalnych.
  • Błyskawiczny Generator Scenariuszy Nadzwyczajnych: ostatnia deska ratunku przed niespodziewaną sesją.

Planowana cena Przydatnika to 6,50 zł.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

przydatnik

W pustyni i w puszczy

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.