Google+ Czat z Portalem na koniec wakacji | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Czat z Portalem na koniec wakacji

Na zakończenie wakacji, 31 sierpnia o godzinie 18:00, wydawnictwo Portal zaprasza na czat z przedstawicielami Portalu. Czat tradycyjnie odbędzie się na stronie PolChat, w pokoju Portalu. W dniu czatu na stronie Portalu będzie link do pokoju, gdzie odbywa się spotkanie z fanami. Wydawnictwo Portal z chęcią odpowie na wszystkie pytania związane z ich produktami, planami wydawniczymi i generalnie poplotkuje z Wami na wszelkie tematy. Ponadto, jak zawsze podczas czatów, odbędzie się aukcja!

Aby wziąść udział w aukcji, trzeba mieć odpowiednią walutę – GAMBLE – którą zdobywa się poprzez współpracę z Portalem. Oto lista przedmiotów, które będzie można wylicytować tym razem:

  • Podręcznik podstawowy do Neuroshimy z najświezszej partii wraz z kompletem autografów całej Portalowej ekipy
  • oryginalna grafika Kuriera Radka Gruszewicza z podstawki do NS
  • egzemplarz Graj Twardo z autografem Johna Wicka
  • armia Molocha z okresów testowania Neuroshimy Hex
  • specjalnie dla pań: koszulka Cold City, rozmiar: damska M
  • miniplakat 51. stanu
  • pierwszy numer Świata Gier Planszowych
  • a także egzemplarze naszych gier: Neuroshimy Hex, Skrótu do R’lyeh, Graj Fabułą, Cold City i in.

Jak zdobyć gamble? Zapraszam na stronę , gdzie wydawnictwo Portal opisuje, skąd się one biorą. Warto podesłać informację o swojej akcji, tekście czy innym przedsięwzięciu i otrzymać swoją pulę gambli – na maile Portal czeka pod adresem szyma@wydawnictwoportal.pl do samego 31 sierpnia, godz. 16:00.


Dowiedz się więcej:


Cold City

Neuroshima

Polska gra fabularna, której akcja osadzona jest w postnuklearnym świecie przyszłości. Jest rok 2050, Stany Zjednoczone rzucone na kolana w wyniku buntu maszyn nie potrafią się podnieść i sprostać naporowi wroga. Potężny Moloch, po części istota, po części monumentalna konstrukcja i sieć sprzężonych ze sobą maszyn napiera na południe zdobywając kolejne amerykańskie miasteczka. Ludzie zatracili ze sobą kontakt, są zdziesiątkowani, zdruzgotani końcem świata, który niechybnie nadchodzi… Gra czerpie z tradycji dzieł postapokaliptcznych, zarówno z głośnej serii filmów Mad Max, jak i kultowej serii gier komputerowych Fallout, jak i dziesiątków mniej znanych dzieł tego nurtu.

Portal Games

Polskie wydawnictwo, które powstało w 1999 roku w Gliwicach i zaczynało od wydawania dwumiesięcznika poświęconego grom fabularnym. Dziś znane jest zarówno w Polsce, jak i na świecie z szeregu produktów, od gier fabularnych po planszowe czy karciane, a nawet bitewne. Największy rozgłos na świecie przyniosła wydawnictwu gra planszowa "Neuroshima HEX", wydana w Polsce, Francji oraz USA oraz gra fabularna "De Profundis". Oba tytuły stworzył Michał Oracz. W Polsce wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim z grami fabularnymi "Neuroshima" i "Monastyr" oraz ze związanymi z nimi grami planszowymi i karcianymi. Ważnymi pozycjami w portfolio wydawnictwa są także serie poradników dla Mistrzów Gry oraz tłumaczenia popularnych gier indie, takich jak "Honor i Krew" czy "InSpectres". W 2013 roku wydawnictwo zmieniło nazwę z Portal na Portal Games.

Skrót do R’lyeh