Google+ Nowości od Mongoose: Judge Dredd, Traveller i RuneQuest | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowości od Mongoose: Judge Dredd, Traveller i RuneQuest

Wydawnictwo Mongoose Publishing poinformowało na swojej stronie o wypuszczeniu w tym tygodniu na rynek trzech nowych podręczników:

  • LBB3: Scout – dodatek dający nowe możliwości dla postaci Zwiadowców do systemu Traveller
  • Empires – ogromny poradnik o tworzeniu imperium, czy nawet staniu na czele mniejszych społeczności, dla systemu RuneQuest

RuneQuest to klasyczna gra fabularna fantasy, która od czasu powstania w roku 1978 przeszła wiele wcieleń i edycji, teraz wydana ponownie przez wydawnictwo Mongoose Publishing.

Traveller to system science-fiction, w którym bohaterowie podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy.

Judge Dredd to setting gry fabularnej Traveller, w którym gracze wcielają się w sędziów patrolujących ulice Mega-City One. Tło fabularne gry oparte jest na komiksie o tym samym tytule.


Dowiedz się więcej:


judge dredd

Mongoose Publishing

Runequest

to klasyczna gra fabularna fantasy, która od czasu powstania w roku 1978 przeszła wiele wcieleń i edycji. Mechanika gry oparta jest na kości procentowej (K100) oraz systemie umiejętności. Gra charakteryzuje się dość szczegółowym podejściem do rozgrywania walki, której rezultat może mocno zależeć od podjętych decyzji taktycznych.

Traveller

to wydany po raz pierwszy w 1977 roku, klasyczny system science-fiction, w którym bohaterowie, podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy. Mechanika gry oparta jest na rzutach dwoma kośćmi K6.