Google+ Nominacje do ENnie Awards 2010 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nominacje do ENnie Awards 2010

Ogłoszono tegoroczne nominacje do nagród ENnie (ENnie Awards).

Wśród nominacji na najlepszą grę znajdują się: Dragon Age: Set 1 (Green Ronin), Hero 6th Edition (Hero Games), Pathfinder (Paizo Publishing), Shadowrun – 20th Anniversary Ed. (Catalyst Game Labs), Wild Talents 2nd Edition (Cubicle 7).

O pozostałych nominacjach w różnych kategoriach dowiecie się z oficjalnego blogu ENnie Awards.Dowiedz się więcej:


Dragon Age

to gra fabularna stworzona na podstawie znanej serii gier komputerowych o tym samym tytule. Gra korzysta z mechaniki "Adventure Game Engine" opartej na kościach K6.

ENnie Awards

Jedne z najważniejszych nagród rynku gier fabularnych. Nazwa pochodzi od serwisu EN World, który zainicjował akcję. Początkowo dotyczyły jedynie gier z linii d20 i odbywały się za pośrednictwem internetu. Teraz dotyczą całej rzeszy produktów i przyznawane są co roku na konwencie Gen Con. W odróżnieniu od innych nagród, w ENnies o wygranej decydują internauci, sędziowie wybierają tylko nominowane produkty.

Hero

Pathfinder

Wydana w 2009 roku przez Paizo Publishing gra fabularna w konwencji fantasy, nagrodzona między innymi złotym medalem ENnie Awards. Gra korzysta ze zmodyfikowanej mechaniki d20, znanej z trzeciej edycji gry fabularnej "Dungeons & Dragons". W otwartych betatestach "Pathfindera" wzięło udział ponad 50 tysięcy graczy.

Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.

Wild Talents