Google+ Zasady Wolsunga za darmo | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Zasady Wolsunga za darmo

Z okazji Dnia darmowych gier fabularnych wydawnictwo Kuźnia Gier zdecydowało się udostępnić fanom komplet podstawowych zasad do fabularnej gry akcji Wolsung: Magia Wieku Pary. Jazdę próbną Wolsunga można pobrać klikając tu.

Znajdziecie w niej wszystko, co potrzebne, by stworzyć Niezwykłą Damę lub Dżentelmena i rozegrać emocjonujące przygody w pełnych wyzwań czasach Magicznej Rewolucji Przemysłowej. Broszura zawiera mechanikę testów i konfrontacji, zasady tworzenia i rozwoju postaci, przykładowe gadżety i atuty, reguły dotyczące osiągnięć oraz podstawowe zasady magii.

Darmowe zasady możecie od razu wypróbować w praktyce, w przygodzie Pożegnanie z Winlandią, pochodzącej z wydanej w grudniu zeszłego roku kampanii Operacja Wotan – można ją już teraz pobrać ze strony systemu.

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien, czy Wolsung przypadnie ci do gustu,  możesz łatwo sprawdzić – nie wydając ani złotówki!


Dowiedz się więcej:


DDGF

To skrót Dnia Darmowych Gier Fabularnych, polskiej edycji corocznej akcji. W jej trakcie fani i wydawcy za darmo udostępniają materiały do gier fabularnych, jak i same gry.

Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.