Google+ Kuźnia Gier ogłasza konkurs na postać do Wolsunga | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Kuźnia Gier ogłasza konkurs na postać do Wolsunga

Wydawnictwo Kuźnia Gier ogłosiło konkurs dla wszystkich grających w Wolsunga.

Aby wziąć w nim udział, wystarczy pochwalić się swoją postacią do Wolsunga. Zgłoszenia można nadsyłać mailem lub opublikować na blogu i poinformować o tym organizatorów konkursu.

Zgłoszenia powinny zawierać co najmniej:

  • Imię bohatera, rasę, archetyp i profesję,
  • listę gadżetów, atutów i innych zdolności,
  • listę osiągnięć,
  • zdjęcie lub skan karty postaci,
  • oraz wszystko, czym jeszcze chcecie się pochwalić.

Spośród nadesłanych prac wylosowana zostanie jedna, której właściciel otrzyma najnowszy dodatek Lyonesse: Miasto Mgła Maszyna oraz dwie, których właściciele otrzymają dodatek Operacja Wotan.

Postaci, które zrobią największe wrażenie na jurorach zostaną zilustrowane i będą miały szansę trafić do planowanego na jesień dodatku Almanach Nadzwyczajny: niezbędnik Damy i Dżentelmena.

Prace konkursowe można nadsyłać do 15 lipca 2010.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

lyonesse

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.