Google+ Wybierz polski tytuł Evernight! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wybierz polski tytuł Evernight!

Wydawnictwo GRAmel na swojej stronie utworzyło specjalną ankietę, w której wszyscy fani Savage Worlds będą mogli zagłosować i wybrać jedną z czterech potencjalnych, polskich nazw settingu Evernight, który już w lipcu trafi do dystrybucji.

Ponadto na stronie, jak zwykle, dzikie wieści ze świata i Polski.


Dowiedz się więcej:


Evernight

Evernight to setting Savage Worlds w konwencji fantasy. Podręcznik zawiera gotową do poprowadzenia kampanię, opowiadającą losy inwazji tajemniczych, krwiożerczych Władców od jej pierwszych chwil aż po krwawy finał. Bohaterowie zaczynają grę jako Nowicjusze w doskonale znanym świecie elfów, krasnoludów, orków i ludzi. Nim staną się prawdziwymi Herosami, wszędzie zapanuje ciemność i groza.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.