Google+ SWEPL już wysłany! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

SWEPL już wysłany!

Jak informuje Wydawnictwo GRAmel, wysyłka zamówień podręczników edycji limitowanej polskiej wersji Savage Worlds została w 99% zakończona.  Są też już pierwsi szczęśliwcy, którzy odebrali swoje egzemplarze i na swoich blogach dzielą się opiniami.

Aby osłodzić oczekiwanie innych wydawnictwo przygotowało polskie wersje One Sheet Adventures, czyli krótkich przygód na jedną sesję. Scenariusze ściągnąć można w wersji PDF ze strony wydawnictwa.

Zainteresowani z Wrocławia będą też mieli niedługo okazję bliżej przyjrzeć się produktom GRAmela, ponieważ już 17 kwietnia o godzinie 11:00, w sklepie Inna Planeta odbędzie się pokaz przedpremierowy Savage Worlds Edycja Polska. Szczegóły na stronie Wydawnictwa GRAmel.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.