Google+ Scars w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Scars w sprzedaży

Wydawnictwo RedBrick poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży reedycji powieści Caroline Spector zatytułowanej Scars. Książka jest pierwszym z trzech tomów cyklu Immortals, który to połączył uniwersa gier fabularnych Earthdawn i Shadowrun. Powieść w miękkiej oprawie dostępna jest w druku na żądanie w sklepie LuLu, w cenie €14.56.


Dowiedz się więcej:


Earthdawn

Gra fabularna w konwencji heroic fantasy, osadzona w świecie pełnym niezwykłych przygód, wszechobecnej magii i przerażających niebezpieczeństw. Oryginalnie wydana w 1993 roku przez wydawnictwo FASA, w 1998 roku doczekała się polskiego tłumaczenia za sprawą wydawnictwa MAG. Gracze wcielają się w adeptów, ponadprzeciętne jednostki, które dzięki możliwości korzystania z magicznej energii, zdolne są do dokonywania wielkich czynów. Mechanika, silnie powiązana ze światem gry, wykorzystuje System Stopni, w którym danemu stopniowi testowanej cechy/zdolności/umiejętności przyporządkowany jest odpowiedni zestaw kości (w skład których wchodzą kości od k4 do k20).

Redbrick

to wydawnictwo powstałe w 2003 roku, zarządzane przez Jamesa Suttona. Z początku wydawnictwo skupiało się na rozwijaniu linii wydawniczej Earthdawn (edycja Classic i Third Edition), z czasem poszerzyło licencje o takie gry jak Fading Suns, Blue Planet czy Demonworld.