Google+ Ruszyła strona Monastyr 2.0 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Ruszyła strona Monastyr 2.0

Po ogłoszeniu rozpoczęcia prac nad drugą edycją Monastyru na forum Portalu dosłownie się zagotowało. Jasna i wyraźna deklaracja, że wydawnictwo Portal oczekuje od fanów Monastyru, by podzielili się swoimi uwagami krytycznymi dotyczącymi gry i zaproponowali rozwiązania, które stworzyli na własnych sesjach sprawiła, że forum Portalu zaczęło przypominać dworzec PKP. Ruch, zgiełk, tłum, szaleństwo. Ponad 350 wypowiedzi, wiele tysięcy wyświetleń, pomysł za pomysłem.

Dlatego zadecydowano o powstaniu strony internetowej, na której twórcy będą informowali o postępie prac. Jeśli ktoś nie ma czasu śledzić debat na forum, jeśli nie zdoła przebić się przez dyskusje, będzie mógł na stronie, raz na tydzień znaleźć aktualizację – informacje o tym, jakie zmiany zostały zaakceptowane przez fanów i oficjalnie wchodzą do Monastyru 2.0.

Zapraszamy Was do regularnego, raz na tydzień odwiedzania strony projektu Monastyr 2.0. Całością projektu dowodzi Darken. Dlaczego on, a nie Trzewik…? Tego dowiecie się już ze strony. Klikajcie!

Źródlo: Wydawnictwo Portal


Dowiedz się więcej:


Monastyr

Portal Games

Polskie wydawnictwo, które powstało w 1999 roku w Gliwicach i zaczynało od wydawania dwumiesięcznika poświęconego grom fabularnym. Dziś znane jest zarówno w Polsce, jak i na świecie z szeregu produktów, od gier fabularnych po planszowe czy karciane, a nawet bitewne. Największy rozgłos na świecie przyniosła wydawnictwu gra planszowa "Neuroshima HEX", wydana w Polsce, Francji oraz USA oraz gra fabularna "De Profundis". Oba tytuły stworzył Michał Oracz. W Polsce wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim z grami fabularnymi "Neuroshima" i "Monastyr" oraz ze związanymi z nimi grami planszowymi i karcianymi. Ważnymi pozycjami w portfolio wydawnictwa są także serie poradników dla Mistrzów Gry oraz tłumaczenia popularnych gier indie, takich jak "Honor i Krew" czy "InSpectres". W 2013 roku wydawnictwo zmieniło nazwę z Portal na Portal Games.