Google+ Premiera SWEPL opóźniona | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Premiera SWEPL opóźniona

Jak informuje Wydawnictwo GRAmel, trudności osobiste wydawcy, a przede wszystkim te związane z tygodniową żałobą narodową oraz jej konsekwencjami, takimi jak tymczasowe obniżenie sprawności działania wielu polskich instytucji, spowodowały opóźnienie premiery podręcznika do polskiej edycji Savage Worlds. Podręcznik pojawi się w sklepach nie 17, ale dopiero 24 kwietnia. Osobom, które zakupiły podręcznik w sprzedaży wysyłkowej wydawnictwo postara się dostarczyć go tak szybko, jak to możliwe – prosi się jednak o wyrozumiałość i cierpliwość.

Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.