Google+ Nowości od FFG | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowości od FFG

Wydawnictwo Fantasy Flight Games poinformowało na swojej stronie o kilku nowościach:

  • Gaia Volume 1: Beyond the Dreams – dodatek do gry fabularnej Anima: Beyond Fantasy, którego wydanie planowane jest na lato tego roku. W podręczniku znaleźć się mają między innymi informacje o historii świata Gaia, legendy, opisy wierzeń i religii, a także nowe reguły opcjonalne.
  • The Gathering Storm, czyli pierwsza kampania do trzeciej edycji Warhammera trafiła do magazynów wydawnictwa i na dniach będzie wysyłana do dystrybutorów.
  • Na stronie wydawnictwa dostępna jest do ściągnięcia karta postaci do wykorzystania z dodatkiem Ascension, czyli suplementem gry fabularnej Dark Heresy.
  • Wydawnictwo zamieściło pierwsze imformacje o Jericho Reach, regionie galaktyki, w którym ma zostać osadzona akcja najnowszego systemu w realiach Warhammera 40.000, o losach Kosmicznych Marines – Deathwatch.

Dark Heresy to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhmmera 40 000, w której gracze wcielają się w akolitów służących Inkwizycji, walczących z nieprawością, grzechem i herezją w świecie przyszłości.

Anima: Beyond Fantasy to gra fabularna fantasy czerpiąca inspirację z takich gier komputerowych jak Final Fantasy czy Suikoden. Gra łączy elementy typowe dla wschodniego mistycyzmu i stylu mangi z elementami tradycyjnego, zachodniego średniowiecznego fantasy.


Dowiedz się więcej:


Anima: Beyond Fantasy

to gra fabularna fantasy czerpiąca inspirację z takich gier komputerowych jak Final Fantasy czy Suikoden. Gra łączy elementy typowe dla wschodniego mistycyzmu i stylu mangi z elementami tradycyjnego, zachodniego średniowiecznego fantasy.

Dark Heresy

Gra fabularna osadzona w uniwersum "Warhammera 40 000", w której gracze wcielają się w akolitów służących Inkwizycji, walczących z nieprawością, grzechem i herezją w świecie przyszłości.

Deathwatch

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".

Warhammer

Gra fabularna dark fantasy, w której gracze wcielają się w postaci różnych profesji, przemierzające Stary Świat - krainę zamieszkałą przez ludzi, krasnoludy, elfy, halflingi inne fantastyczne rasy, nękaną bezustannie przez siły Chaosu.