Google+ Nowe PDFy od Mongoose: Paranoia i Runequest | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowe PDFy od Mongoose: Paranoia i Runequest

Wydawnictwo Mongoose Publishing wprowadziło do sprzedaży elektronicznej, wspomniane już we wcześniejszych wieściach dodatki do systemów Paranoia i RunequestII:

  • Arms & Equipment, czyli  suplement z opisem dodatkowego uzbrojenia oraz ekwipunku dla poszukiwaczy przygód ze świata Gloranthy.
  • Paranoia: High Programmers, opisujący zalety i wady życia jako wyższego programisty w świecie Paranoi.
  • A Funny Thing Happened on the way to the Terminati, czyli co może się wydarzyć podczas prostej misji eskortowej.

Wszystkie te książki w formie PDF znajdziecie w sklepie DrivethruRPG.

RuneQuest to klasyczna gra fabularna fantasy, która od czasu powstania w roku 1978 przeszła wiele wcieleń i edycji, teraz wydana ponownie przez wydawnictwo Mongoose Publishing.

Paranoia to gra fabularna science-fiction z dużą dawką czarnego humoru, w której gracze wcielają się w role obywateli podziemnego miasta zarządzanego w iście orwellowskim stylu przez sztuczną inteligencję zwaną Komputerem.


Dowiedz się więcej:


DriveThruRPG

Mongoose Publishing

Paranoia

Gra fabularna science-fiction z dużą dawką czarnego humoru, w której gracze wcielają się w role obywateli podziemnego miasta zarządzanego w iście orwellowskim stylu przez sztuczną inteligencję zwaną Komputerem.

Runequest

to klasyczna gra fabularna fantasy, która od czasu powstania w roku 1978 przeszła wiele wcieleń i edycji. Mechanika gry oparta jest na kości procentowej (K100) oraz systemie umiejętności. Gra charakteryzuje się dość szczegółowym podejściem do rozgrywania walki, której rezultat może mocno zależeć od podjętych decyzji taktycznych.