Google+ Neuroshimowy konkurs dla ilustratorów | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Neuroshimowy konkurs dla ilustratorów

Strona neuroshima.org i Wydawnictwo Portal ogłaszają konkurs na neuroshimowe ilustracje.

Zadaniem uczestników jest sporządzenie jednej lub kilku ilustracji inspirowanych jednym lub kilkoma z następujących haseł: Nowy Jork; Łowcy Tornado; Ofiara maszyny; Kaznodzieja Nowej Ery; Strefa 51; Drapacz chmur. Celem konkursu jest zilustrowanie dodatku z serii Kolekcja Dodatków Fanowskich.

Nagrody:
Autor najlepszej pracy otrzyma bon o wartości 70 złotych na zakupy produktów Portalu oraz pakiet gadżetów (kostki, koszulka, itp.)
Wszyscy autorzy, których prace znajdą się w książce, otrzymają jej egzemplarz.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają portalowe punkty w ramach akcji Gambluj z Portalem.

Informacje:
Konkurs trwa do 4 maja, a jego wyniki ogłosimy do 10 maja. Prace sporządzone dowolną techniką (tablet, rysunek ołówkiem, tuszem, itp) należy nadsyłać na adres szyma@wydawnictwoportal.pl
Zapraszamy do udziału!

Źródło: neuroshima.org.


Dowiedz się więcej:


Neuroshima

Polska gra fabularna, której akcja osadzona jest w postnuklearnym świecie przyszłości. Jest rok 2050, Stany Zjednoczone rzucone na kolana w wyniku buntu maszyn nie potrafią się podnieść i sprostać naporowi wroga. Potężny Moloch, po części istota, po części monumentalna konstrukcja i sieć sprzężonych ze sobą maszyn napiera na południe zdobywając kolejne amerykańskie miasteczka. Ludzie zatracili ze sobą kontakt, są zdziesiątkowani, zdruzgotani końcem świata, który niechybnie nadchodzi… Gra czerpie z tradycji dzieł postapokaliptcznych, zarówno z głośnej serii filmów Mad Max, jak i kultowej serii gier komputerowych Fallout, jak i dziesiątków mniej znanych dzieł tego nurtu.

Portal Games

Polskie wydawnictwo, które powstało w 1999 roku w Gliwicach i zaczynało od wydawania dwumiesięcznika poświęconego grom fabularnym. Dziś znane jest zarówno w Polsce, jak i na świecie z szeregu produktów, od gier fabularnych po planszowe czy karciane, a nawet bitewne. Największy rozgłos na świecie przyniosła wydawnictwu gra planszowa "Neuroshima HEX", wydana w Polsce, Francji oraz USA oraz gra fabularna "De Profundis". Oba tytuły stworzył Michał Oracz. W Polsce wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim z grami fabularnymi "Neuroshima" i "Monastyr" oraz ze związanymi z nimi grami planszowymi i karcianymi. Ważnymi pozycjami w portfolio wydawnictwa są także serie poradników dla Mistrzów Gry oraz tłumaczenia popularnych gier indie, takich jak "Honor i Krew" czy "InSpectres". W 2013 roku wydawnictwo zmieniło nazwę z Portal na Portal Games.