Google+ CthulhuTech Quick Start Rules | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

CthulhuTech Quick Start Rules

W sklepie DrivethruRPG, dla graczy chcących zacząć przygodę z CthulhuTech lub pragnących zapoznać się z systemem, dostępny jest już 50-stronicowy, darmowy ebook z podstawowymi zasadami i opisem świata.

Na oficjalnej stronie gry fabularnej CthuhluTech poinformowano także o przeniesieniu z wydawnictwa Catalyst Game Labs wszystkich praw do linii na wydawnictwo Wildfire.  W styczniu tego roku wydawnictwo Wildfire, ze względu na zaległości finansowe oraz nieprzestrzeganie umów, zerwało wszystkie kontakty biznesowe z Catalyst Game Labs.

CthulhuTech to gra fabularna science-fiction horror, łącząca elementy mitów Cthulhu ze stylistyką anime (mechy, magia, futurystyka).


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Cthulhu

Postać stworzona przez H. P. Lovecrafta jako istniejąca od milleniów potężna istota obecnie znajdująca się w uśpieniu, ale mogąca wpływać na ludzi. Jej przebudzeniu towarzyszyć będzie zagłada cywilizacji.

CthulhuTech

to gra fabularna łącząca elementy science fiction i horroru w stylizacji Mitów Cthulhu i wywodzących się z anime mechów. Gra obecnie publikowana jest przez wydawnictwo Sandstorm i jej mechanika oparta jest o kości K10.

Wildfire