Google+ Kluby Lyonesse | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Kluby Lyonesse

Na stronie gry fabularnej Wolsung, autorzy zaprezentowali możliwą wersję formuły, w jakiej prezentowane będą opisy klubów w dodatku Lyonesse: Miasto, Mgła, Maszyna. Wersję ostateczną wybiorą fani, bowiem wydawnictwo właśnie do nich skierowało pytanie odnośnie tego, jaką formułę najchętniej widzieliby w dodatku.

Wolsung: Magia Wieku Pary to gra fabularna łącząca elementy fantasy i steampunk, w której gracze wcielają się w role niezwykłych, nietuzinkowych bohaterów w czasach magicznej rewolucji przemysłowej.


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.