Google+ Edycja Limitowana SWEPL wyprzedana! | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Edycja Limitowana SWEPL wyprzedana!

Wydawnictwo GRAmel poinformowało o wyczerpaniu się całego nakładu edycji limitowanej SWEPL w sklepie na stronie wydawnictwa. Kilka zestawów będzie można jednak jeszcze kupić na konwentach…

W związku z pojawiającymi się problemami dotyczącymi paczek z podręcznikami wysłanymi za pośrednictwem Poczty Polskiej, wydawnictwo GRAmel przeprasza wszystkich swoich klientów, oferując tym, którzy zamówili edycję limitowaną zniżkę 7% na produkty Savage Worlds, które już niedługo powinny pojawić się w sklepie wydawnictwa. Ponadto na stronie pojawi się także możliwość skorzystania z innych form dostawy, w tym kuriera.


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.