Google+ Dzikie Wieści poświąteczne | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Dzikie Wieści poświąteczne

PEG udostępnił materiały z poprawionego podręcznika Deadlands Reloaded. Możemy sprawdzić, jak zmienili się dość mocno krytykowani w Dzikiej wersji Deadlands Szamani Indiańscy. Poza tym, PEG ogłosiło, że zajmie się wydawaniem gier z 12 to Midnight – firmy znanej z gier w klimacie modern horror.

Triple Ace Games z niezwykłą wytrwałością raczy fanów Savage Worlds (i pulpy) nowymi materiałami. Tym razem można ze sklepu wydawnictwa zakupić The Stealer of Light – przygodę do linii Daring Tales of Space Lanes, czyli pulpowego sci-fi. Jeżeli ktoś chce pobawić się w świecie galaktycznego szowbiznesu – to ta przygoda jest dla niego!

Znany już z łamów tego serwisu Nevermet Press opublikował kolejne materiały promujące setting Loaerth & Feywyrd. Część pierwszą wywiadu z bohaterem tej gry można przeczytać w tym miejscu.


Dowiedz się więcej:


Deadlands

Setting na mechanice Savage Worlds, łączący elementy konwencji westernu oraz horroru.

Pinnacle Entertainment Group

Powstałe w 1994 amerykańskie wydawnictwo znane między innymi z gier fabularnych opartych o mechanikę Savage Worlds.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.