Google+ Wiadomości Savage Worlds 24.03.2010 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wiadomości Savage Worlds 24.03.2010

Reality Blurs opublikowało pierwszy produkt z ich nowej linii – Old School Fantasy. A Keg for Dragon to przygoda, w której drużyna śmiałków stawi czoła imperialistycznym Orkom oraz rozwiążą problem zaginionego smoka. Będzie bohatersko! Old School Fantasy jest przystosowane do gry z Almanachem Fantasy, ale można też w nią grać używając tylko podstawowego podręcznika do Savage Worlds.

Nowym członkiem rodziny licencjobiorców Savage Worlds został Arc Dream Publishing, która to firma przygotowuje Dziką wersję wiktoriańskiego settingu o superbohaterach, The Kerberos Club (który wcześniej był wydany jako dodatek do Wild Talents RPG). Więcej o produkcie można przeczytać w podanym linku.

PEG udostępniło na swojej stronie przygodę z serii One Sheet do Weird War IIHitler’s Knights. Desperacka obrona przed niemieckimi najeźdźcami w czerwcu 1941 roku zmieni się dla grupki sowieckich gierojów w coś, czego nie zapomną do końca życia – bo przyjdzie im stawić czoło nie tylko czołgom z roku 41. A na dodatek, jeżeli nawet przeżyją to spotkanie, to wpadną w oko NKWDzistom, co może być dla nich równie zabójcze, jak hordy germańskich żołnierzy.

Również Triple Ace Games oferuje fanom darmowy materiał – tym razem mamy historię świata, w którym toczy się gra fabularna Hellfrost. Plik można ściągnąć tutaj.


Dowiedz się więcej:


Arc Dream Publishing

Pinnacle Entertainment Group

Powstałe w 1994 amerykańskie wydawnictwo znane między innymi z gier fabularnych opartych o mechanikę Savage Worlds.

Reality Blurs

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

TAG