Google+ Wiadomości Savage Worlds 17.03.2010 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wiadomości Savage Worlds 17.03.2010

PEG ogłosiło dodruk (a raczej wznowienie) Deadlands Reloaded. Poprawione podręczniki (tak, podręczniki, ponieważ powrócono do dwóch podręczników: dla Graczy i Szeryfów – jednak ich cena łącznie nie przekroczy ceny starego podręcznika do DLR). Okładki oraz zapowiedź owych książek można zobaczyć na głównej stronie Pinnacle Entertainment Group.

Nowości zapowiedziało również wydawnictwo Triple Ace Games. Jak poinformował Paul „Wiggy” Wade-Williams, TAG pracuje obecnie nad dwoma książkami. Pierwsza jest dodatkiem do Hellfrost, zawierającym różne spotkania, przygody czy potwory – „Hellfrost Encounter Book 1„. Drugi to rozszerzenie gry Sundered Skies – „Sundered Skies Companion„.

Ostatnią nowością w naszym przeglądzie jest zapowiedziany przez Nevermet Press setting fantasy – Loaerth & Feywyrd. Jak można wyczytać z zapowiedzi, nie będzie to typowy świat fantasy, jakich wiele. O rasach i o trolach w tej grze można przeczytać na stronach wydawnictwa: Rasy i Trole.


Dowiedz się więcej:


Nevermet Press

Pinnacle Entertainment Group

Powstałe w 1994 amerykańskie wydawnictwo znane między innymi z gier fabularnych opartych o mechanikę Savage Worlds.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

TAG