Google+ Trzy dodatki do Wolsunga w 2010 roku | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Trzy dodatki do Wolsunga w 2010 roku

Na stronie Wolsunga pojawił się plan wydawniczy Kuźni Gier na 2010 rok.

W tym roku ukażą się do Wolsunga trzy dodatki (po jednym w drugim, trzecim i czwartym kwartale):

– „Lyonesse: Miasto, Mgła, Maszyna” w całości poświęcony będzie Miastu Miast, Perle w Koronie Imperium – czyli największej metropolii świata. Znajdziecie tu min. informacje o: dwunastu najważniejszych dzielnic Lyonesse, ciekawostki o magicznym społeczeństwie Alfheimu oraz rozszerzone zasady magii i osiem barwnych tajnych stowarzyszeń. Więcej informacji.

– „Almanach Nadzwyczajny: niezbędnik Damy i Dżentelmena„. Nie masz pomysłu jak pokonać Gigantyczną Małpę, jak ubrać się na półformalny pościg po dachach Orseaux lub jak uprzedzić atak Wielkiego Parowego Golema? Nic nie szkodzi! W Almanachu znajdziesz porady dostosowane do najbardziej nawet nadzwyczajnego trybu życia. Dedukcja, poszlaki i przesłuchania; konstrukcje, wynalazki i odkrycia; spekulacje, romanse i intrygi; włamania, infiltracja i bicie rekordów – i wiele, wiele więcej.

– „W pustyni i w puszczy” czyli Niezwykły Przewodnik po Egzotycznych Lądach. Znajdziecie w nim zaginione płaskowyże, prastare świątynie, legendarne skarby, gatunki nieznane nauce, dzikich kanibali, podstępnych szamanów i krwiożercze wiedźmy, złowrogie bóstwa, niebosiężne szczyty i niezbadane głębie oceanów – opisane w sposób przystępny i zajmujący. Lektura obowiązkowa dla dzielnych odkrywców, podróżników, myśliwych, reporterów Royal Geographic i wszystkich, dla których cywilizowany świat to za mało!


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

steampunk

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.