Google+ Shadowrun 20th Anniversary Limited Edition | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Shadowrun 20th Anniversary Limited Edition

Catalyst Game Labs, wydawca Shadowrun, na swojej stronie poinformował, że przygotowany na 20 rocznicę istnienia gry podręcznik  Shadowrun 20th Anniversary Edition teraz także doczekał się edycji limitowanej, która już niedługo trafi do sklepów. Shadowrun 20th Anniversary Limited Edition można też zamówić w sklepie Battlecorps w cenie $64.99.

Shadowrun to RPG gdzie mieszają się elementy cyberpunk i fantasy, których akcja toczy się w latach 2050, 2060 lub 2070 (zależnie od edycji), kiedy magia „powróciła”, a technologia objawia swoje cuda i koszmary dzięki cyberprzestrzeni – wszechobecnej sieci komputerowej, oraz inżynierii genetycznej, oraz specyficznemu połączeniu człowieka i maszyny zwanego cyberwszczepami.


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.