Google+ Robotica na finiszu | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Robotica na finiszu

Na blogu poświęconym grze fabularnej Robotica jej autor i wydawca poinformował, że prace nad grą zostały praktycznie zakończone, pozostało jeszcze tylko kilka detali (karta postaci, karty pomocnicze) i książka trafi do korekty, a potem do druku. Oznacza to, że zapowiedziana wcześniej data premiery (I kwartał 2010) nie powinna ulec znacznemu przesunięciu. Dwustupięćdziesięciostronicowy kolorowy podręcznik w twardej oprawie już niebawem będzie mógł trafić na nasze półki.

Robotica to nowa polska gra fabularna science-fiction. Więcej o grze można dowiedzieć się w tym miejscu.


Dowiedz się więcej:


Robotica

Apokaliptyczna gra fabularna science fiction, autorstwa Rafała Olszaka, w której gracze wcielają się w roboty, mutanty lub sztuczną inteligencję.

 • steelin

  Ciekawe, co wyjdzie.

 • koszalek

  Pierwsza była chyba „strefa śmierci”?

 • trzewik

  Gier pomysłów, opisywanych w pismach lecz ostatecznie nie wydanych było kilka (Strefa śmierci, Stalker, W cieniu). Trzeba oddać Robotice, że ma szansę byś pierwszą polską grą sf wydaną w podręczniku.

 • wyrdhamster

  A z tego co widzę po materiałach promocyjnych, Robotica zapowiada się jako „straszniejszy, zmutowany brat Cyberpunku”. I to niestety w tym bardzo złym znaczeniu… :(

 • XLselektor

  Gra ma szanse zapisać się w historii polskiego rpg w dwa różne sposoby: albo będzie to niezwykły beznadziejny totalny badziew najwiekszy w historii, albo coś niesamowitego i wyjątkowego.
  Poczekam na recenzje zanim kupie….

  Ale boje się tego produktu szczególnie jak na stronie trafiłem na Przykład postaci – robota – w systemie ROBOTICA RPG, przeraziło mnie to niesamowicie… zabawki zabawki gadżety a gdzie jakaś głębia sens i cel?
  Na dodatek jak ma rozwijać się nasza maszyna? Jako urządzenie ma ograniczone możliwości, wiec czy rozwój to będą gadżety?

  Boje się płytkości gadżeciarstwa i braku celu sensu i spójności. Chce się mylić, wole SF od Fantasy i bardzo chce by to wyszło ale nie ma nic co przekonuje że będzie inaczej.

 • tomakon

  Po kilku „próbkach”, jakie zafundował nam autor no i kilku wzorowych akcjach „marketingowych”, mam wrażenie, że czekają nas „kruki urojenia” z robocikami.