Google+ Nowości z Eclipse Phase | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowości z Eclipse Phase

Na oficjalnej stronie Eclipse Phase dostępna jest errata, dostępna do ściągnięcia w dwóch wersjach.

Dodatkowo, może już kupić EP Gamemaster Pack PDFs, który zawiera zasłonkę mistrza gry z najważniejszymi zasadami oraz 24 stronicową przygodę dla początkujących. Wszystko w formacie PDF.

Dostępny jest też EP GM Screen Hack Pack, który zawiera to samo co oryginalny pakiet, a dodatkowo rozszerzony jest o pliki InDesign zasłonki, dzięki czemu można dowolnie modyfikować jej wygląd, a dzięki licencji Creative Commons można będzie można udostępniać je innym niekomercyjnie.

Eclipse Phase to gra fabularna osadzona w realiach transhumanistycznych powieści science-fiction.


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Eclipse Phase

Gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru. Gracze wcielają się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady. Gra korzysta z mechaniki opartej na rzutach procentowych.